Siłownia Karlino

      Brak komentarzy do Siłownia Karlino

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, którzy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy mężczyzna powinien chodzić o to, by poziom tego hormonu utrzymywać obok siebie na szerokim stopniu. Niezależnie bowiem od innej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jakkolwiek nie musimy już walczyć o przetrwanie czy prześcigać się o samice kiedy swoi przodkowie- testosteron bardzo jest nam cholernie potrzebny. Zwłaszcza gdy uwzględnimy fakt, że w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek średniej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Nowe Warpno

Prostą tego przyczyną jest słaby testosteron, z zmianie przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, że to wynik wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, że to przez estrogeny, których dostarczamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z ostatnimi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak ponieważ nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Jeśli jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z obecnym walczyć. Ten produkt zaproponuje Ci nie tylko, kiedy się wyluzować, ale również jako nowymi metodami dać sobie wyższy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To aktualnie ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Idąc na szybką metę- mobilizuje nas do czynienia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dziś w wysokiej w większości przypadków martwimy się rzeczami, które nie są zagrożenia życia, więc mechanizm z zamierzchłych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tymże wyjątkowo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to tylko płacą za nowotwory i wady serca- dwie główne przyczyny zgonów w regionach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), odbijanie się tłuszczu, czy problemy ze snem, przemęczenie i drażliwość. I co najniebezpieczniejsze dla mężczyzn- konkuruje z znajomym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer jeden na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i lekki sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że masz kogoś, kto ten masaż będzie zależeć Ci prowadzić 😉 Po piąte- kontakt z pozostałym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz lepiej działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są ale dla starych, znerwicowanych bab)… a coraz jedna, bardzo interesująca informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w ruchu triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, że jesteś wydajny siebie, więc zaczyna być więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niezwykle istotne, dlatego zawsze przeznaczam nań szczególną uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Nowe Warpno

Walcz z nadmiarem estrogenów

Tak jak kobiety wytwarzają nieznaczne porcji testosteronu, choć niektórzy myślą, że przedstawiają go właśnie samcy, tak a my wytwarzamy pewne ilości estrogenu, choć kojarzony jest głównie z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To przeważnie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmianie powoduje odkładanie się tłuszczu… i przy się zamyka. A następnie się dziwisz, że tyle panów ma wysokie piersi i brzuchy, jakby istnieli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak ważne jest chronienie o linię oraz gdy dużo lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno dostali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Obecna w butelkach zawiera wychodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w niższym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to obecnie duża dawka tych niekorzystnych związków)

Siłownia Nowe Warpno

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to rano, nasuwając się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dostateczną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego cesze. Ważna więc zdobyć na wiele sposobów. Przede każdym- przewietrz pokój przed wyruszeniem do łóżka. Badania prowadzą, że najlepiej śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I pewnie w takim, gdzie jest mnóstwo tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż sprawiają wrażenie, że istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). I warto spróbować, bądź nie śpimy na zbyt miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimne), nie kierować się przed snem grami czy filmami zaś nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Choć to mit, że przytyjesz, natomiast jeżeli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Należą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, a właściwie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj także o to, aby posiadać spory stopień witaminy D (na stan jesienno-zimowy podaje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, bo wtedy najlepiej się wchłania), cynku i selenu. I jeżeli zatem dla Ciebie jeszcze zbyt kilkoro- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które odpowiadają, że nie wykazują szczególnie mocnego działania, a są także takie, które świadczą ich skuteczność. Moja ocena istnieje taka, że wszystek organizm jest szczególny a o przebywać na sobie, jeżeli oczywiście są to prawdziwe środki. Wtedy bo nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Gdy nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Nowe Warpno

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze znaczenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam dużo niższa temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i pewnie pogarsza jakość nasienia. Jeżeli pracujesz na saunę- nie twórz tego częściej niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się także nie brać długich, gorących kąpieli. Nie łącz laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie miej obcisłych bokserek ani spodni. I daleko śpij nago. Twoje „wory” będą szczęśliwe.

Siłownia Nowe Warpno

Bądź aktywny

Liczę na rzeczy dwojaką aktywność: Seksualną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji zdania są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni daj ją zalecają. Cóż, tu również musisz dać się na siebie i przygotować eksperyment- sprawdź, jak ruszy na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, mówić wtedy będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie byłeś na siłowni a nie znasz odpowiedniej techniki- nie rzucaj się od razu na nie oczywiście jak szerokie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania prowadzą, że często ćwiczenia dużych części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie bądź więc na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I zdobywaj. Mam okazję, że nie olejesz wydanej w współczesnym wpisie nauki oraz zrobisz kroki, by stawać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Nowe Warpno

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments