Drukowanie Białogard

      Brak komentarzy do Drukowanie Białogard

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w współczesnym zakresie istniały kilka lat, oraz ich zyskiem jest wstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Gościno

Do pierwszych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała klasa druku, małe koszty sprzętu i stosunkowo mały koszt druku jednej strony. Ze względu na proces drukowania wymienia się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów właściwą dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych faktów. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln części w formacie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier może się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na minutę. Dzięki temu tempo wydruku sięga do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 części w formacie A4 na minutę. To właściwie świetny efekt.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrealizowana w technologii HP Edgeline jest skonstruowana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz zlokalizowanych w programie schodkowym. Tego rodzaju rozwiązania są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest skonstruowany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami zrobionymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesie, gdy sama z oddychaj będzie niesprawna, albo zatrzyma się i kosmetyki nie będą mogły stanowić dosyć przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co jakiś czas dysze są automatycznie oczyszczane a potrafią jeszcze sprawnie działać. To nowa zaleta z faktu widzenia serwisowania dania z powodu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została stworzona z dbają o drukowaniu zdjęć oraz zawodowych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały zaprojektowane do zamieszczania na naturalnym papierze. Barwnik znacznie szybko schnie na papierze zapewniając wysokie nasycenie kolorów oraz gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra dodatkowo są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą z Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments