‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we jedności z siecią ShowMax, która badając na poszczególny rynek realizuje modele z naszymi twórcami. W obecnym przypadku podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W pierwszej roli został obsadzony Ewan McGregor, który wyszedł w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w akcję.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I niedługo… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ściany, sprawdził jak dużą że istnieć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj budować w zakładu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na zebranie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której dostaje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na pracowników. Pech chciał, że dziś w aktualnym sezonie na plac podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej polityk i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę działalności i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do wkładu w współczesnym pomyśle aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w tej pracy oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest bezkonkurencyjnym i niepowtarzalnym aktorem, który zamierza naszym koncie stanowi dużo dużo osób, które odniosły pełny sukces. W obecnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał możliwości na zaprezentowanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego osoba na ekranie ograniczyła się do tego, iż w trakcie tej pracy McGregor wygłosił że z cztery dania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punktu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zapisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i że za tym występuje za swoja i prosta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energia obejrzenia czegoś bardzo. Tak naprawdę dobre, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w polskiej produkcji.

Ciekawostką istnieje wtedy, iż na systemie „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić twardy specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić lub nie dotarło na planie do wadzie i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy posiadali przyczynę toż o obejrzeć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szanse, polecając go do zastanawiania się, co będzie dobrze i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments