Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy konsument może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dany jest również dla użytkowników indywidualnych, kiedy oraz firm dających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Świadomości i firmy mające start w Magazynie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Magazynie Partnerskim nagród mają gwarancja, iż ich klienci lub znajomi będą uzyskiwać z najlepszych usług hostingowych, a ich domeny będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za wszą kolejną usługę, która zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dużo i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi i 25% od jakiegoś kolejnego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla globalnych typów firmy, jak więcej osób jakie nie są też usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać również do bliskich, jak zarówno do własnych klientów. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś z nich nadawane są punkty, jakie można nazwać na wartość czy na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że dużo mężczyzn od dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego teraz zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec swej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na placu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Magazynie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest wtedy identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i dane na materiał naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Magazynie Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments