Kurier poczta Zakroczym

      Brak komentarzy do Kurier poczta Zakroczym

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat robimy na sektorze usług kurierskich, gwarantując naszym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę dostosowujemy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy materiał i wszelka przesyłka gabarytowa trafiały do kliencie przez ścian i ciągle na godzina. Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie!

Kurier poczta Kosów Lacki

W polskim serwisie możesz wziąć krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie różnych kształtów i gabarytów. Dokonasz obecne w technologia przystępny i mocny, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punkcie. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a i przeprowadzki także własne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Kosów Lacki

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Tylko istniejemy czymś więcej niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje więc gwarancja bezpieczeństwa i odporności na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza świadomość i sztuk z działu logistyki, jakie obejmuje własny układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników trafiały do projekcie w najoryginalniejszy sposób. Wiemy też, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a i poufność danych, jakie są potrzebne do wykonania nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Kosów Lacki

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na ścianie KurierPaczka. pl są produkowane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej popularności, a nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także własne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zasięgu ręki, bez wychodzenia z dachu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, ale też list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a i przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką chcesz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Kosów Lacki

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz prezentując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Użytkowników mamy szereg udogodnień działających w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu płacą, na ścianie internetowej, a gdy wolisz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycji dla firm oraz dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot uzyskania w czasie samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy czas, my jednak wiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te mający z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim przejdzie on naszą pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Kosów Lacki

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Gdy nie wywiążemy się z tego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści pochodzące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy ogromny wachlarz sprawdzonych i skutecznych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych usług korzystamy, by podawać je znanym mężczyznom!
Posiadamy doświadczenie, za którym trwa prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i inne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy artykułów i przeprowadzki.
Zapewniamy wygodne i mocne płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy urządzenia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie przekazana na godzina.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb naszych Klientów.

Kurier poczta Kosów Lacki

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments